Як безпечно розрахувати вантажопідйомність автомобіля

1

Ми всі опинялися у такій ситуації. Потрібно перевезти тижневий запас продуктів за один раз. Ви намагаєтеся втримати багато пакетів, кидаєте коробку з молоком, роздавлюєте яблуко. Це дратує. Людські руки не призначені для перенесення важких вантажів. Ми проливаємо рідини, напружуємось.

Автомобілі мають свої обмеження.

Занадто велике навантаження на двигун викликає його перевантаження. Трансмісія працює у посиленому режимі. Елементи підвіски зношуються швидше. Але справжня небезпека не в механічних поломках. Це питання безпеки. Перевантажений автомобіль стає нестійким. Його поведінка стає непередбачуваною. Ви ризикуєте втратити контроль над керуванням. Ви ризикуєте завдати шкоди собі та іншим учасникам дорожнього руху.

Знання вантажопідйомності вашого автомобіля – це не лише питання ефективності, а й питання виживання.

Вантажопідйомність – це загальна вага, яка може перевозити автомобіль. Це включає пасажирів, вантаж, паливо і аксесуари. Це не тільки те, що ви кидаєте на заднє сидіння. Люди враховуються у цьому ліміті. Ваш собака враховується. Запасне колесо враховується. Все, що знаходиться всередині автомобіля, підсумовується.

Дізнайтеся, яке навантаження може витримати ваш буксируючий або повсякденний транспортний засіб. Зробіть це, перш ніж завантажувати багажник.

Розрахунок вантажопідйомності

Більшість водіїв гадають. Вони роблять оцінки. Це є помилка.

Виробники надають точні цифри. Вам не потрібно бути інженером, щоб їх зрозуміти. Вам потрібно просто подивитись на дві наклейки.

Перша — це повна маса автомобіля (GVWR). Вона вказана на наклейці на стійці дверей водія. Вона показує максимальну загальну вагу, яку автомобіль може безпечно витримати. Це включає порожній автомобіль, всіх пасажирів, весь вантаж і всі рідини.

Друга — це маса спорядженого автомобіля (Curb Weight). Це вага самого автомобіля. Він включає стандартне обладнання та необхідні робочі рідини (наприклад, масло та охолоджувальну рідину). Зазвичай, у нього закладається повний бак палива, хоча деякі виробники розраховують його з половиною бака. Перевірте посібник користувача для отримання конкретних даних.

Щоб знайти доступну вантажопідйомність, використовуйте цю просту математику:

Вантажопідйомність = GVWR – Маса спорядженого автомобіля

Це число є вашою жорсткою межею. Не перевищуйте його.

Якщо GVWR складає 6 000 фунтів, а маса спорядженого автомобіля — 4 500 фунтів, то ваша вантажопідйомність становить 1 500 фунтів.

Ці 1500 фунтів розподіляються між усім.

Ваша вага. Вага ваших пасажирів. Вага палива у баку. Вага спорядження на задньому сидінні.

Багато людей забувають про вагу палива. Повний бак бензину може додати 150-200 фунтів. Це велика величина. Якщо ви везете важкуKayak (каяк), ця вага палива з’їдає частину вашого ліміту для вантажу.

Пасажири мають змінну вагу. Дорослий чоловік може важити 200 фунтів. Дитина може важити 60 фунтів. Великий золотистий ретрівер може важити 75 фунтів. Складіть їх усі. Потім додайте ваш вантаж. Якщо сума перевищує вашу вантажопідйомність, ви перевантажуєте автомобіль.

Чому вантажопідйомність важливіша, ніж буксирувальна здатність

Водії часто плутають вантажопідйомність із буксирувальною здатністю. Вони пов’язані, але різні.

Буксирувальна здатність — це вага, яку ви можете тягнути за собою. Вантажопідйомність – це вага, яку ви можете перевозити всередині автомобіля або на ньому самому.

При буксируванні вага зчіпного пристрою причепа посідає безпосередньо на задню вісь вашого автомобіля. Ця вага зчіпного пристрою враховується у вашій вантажопідйомності. A

З’ясуйте, яка вага може фактично буксирувати ваш автомобіль. Математика проста до жорстокості. Вам потрібно лише два числа. Візьміть керівництво власника або подивіться на наклейку на стійці дверей водія. Шукайте значення габаритної маси транспортного засобу (GVWR). Потім вам потрібна споряджена маса. Відніміть одне з іншого. Це і є ваша вантажопідйомність.

Розуміння цифр

Більшість людей плутають споряджену масу з чимось менш значущим. Це негаразд. Споряджена маса включає все, що тримає автомобіль на дорозі. Олія. Охолоджуюча рідина. Повний бензиновий бак. Це вага машини, що стоїть однією на чотирьох шинах.

GVWR – це жорстка межа. Виробник провів межу. Вийти за цю цифру означає грати в російську рулетку з вашою підвіскою, гальмами і рамою. GVWR включає сам автомобіль. Рідини. Кожен пасажир. Кожен пакет із продуктами. Кожну тонну інструментів у кузові.

“Вантажопідйомність – це просто питання віднімання.”

Якщо GVWR складає 5000 фунтів, а споряджена маса — 4000 фунтів, у вас є 1000 фунтів для маневру. Ось і все. Як тільки ви заправите бак, ця цифра трохи зменшиться. Зробіть розрахунки перед завантаженням.

Вантажопідйомність вантажівки

Тут усе складніше. Вантажівки – це не просто великі автомобілі. Вони призначені для роботи. Вантажопідйомність пікапа сильно варіюється в залежності від розміру кабіни і довжини кузова. Пікап класу «Півтон» може витримувати 1500 фунтів. Важка вантажівка з подвійними задніми колесами? Можливо, 7000 фунтів чи більше.

Ключовим моментом є вага на зчіпному пристрої (hitch weight). Якщо ви буксируєте причіп, це окремий розрахунок. Але для вантажопідйомності думайте про те, що потрапляє до салону та кузова. Пасажири враховуються. Вантаж враховується. Важкий позаштатний бампер враховується. Не ігноруйте позаштатних додатків. Вони додають вагу. Вони з’їдають частину вашої вантажопідйомності.

Знову перевірте наклейку на дверях. У ній вказані межі навантаження на передню та задню осі. Якщо ви перевищите межу навантаження на задню вісь, висота дорожнього просвіту зменшиться. Зміниться керованість. Ви можете не помітити цього, поки не проходитиме поворот на високій швидкості.

Автомобіль проти позашляховика проти вантажівки

Чи впливає тип кузова? Так. У автомобілів GVWR нижче. Позашляховики займають проміжне положення. Вантажівки створено для цього. Але завантажений позашляховик може відповідати вантажопідйомності легкої вантажівки, якщо в ній немає пасажирів. Завантажений автомобіль? Не так уже й багато.

Коли ви купуєте новий автомобіль, на наклейці на вікні є рядок “Максимальна вантажопідйомність”. Використовуйте її. Якщо ви купуєте старий автомобіль, знайдіть оригінальні специфікації. Не гадайте. Вгадування призведе до того, що ви застрягнете на узбіччі шосе з листовою ресорою, що лопнула.

Де знайти дані

Шукайте жовту або білу наклейку на стійці B. Вона знаходиться прямо там, коли ви відкриваєте двері водія. У ній вказано:

  • Габаритна маса транспортного засобу (GVWR)
  • граничне навантаження на передню вісь
  • граничне навантаження на задню вісь
  • Тиск у шинах
  • Рекомендована кількість пасажирів та вантажу

Не шукайте дані тільки в боксі рукавички. Наклейка на стійці дверей більш надійна. Заводські посібники можуть оновлюватися. Наклейка на автомобілі статична. Вона не змінюється.

Чому це важливо

Перевантаження не

Вантажопідйомність – це не універсальний показник. Те, що ви завантажуєте в кузов пікапа, зовсім не схоже на те, що ви вміщаєте в кросовер. Ви не стали б перевозити 12-футові листи гіпсокартону в компактному універсалі. І, щиро кажучи, вам не потрібна вантажна машина 8-го класу для перевезення тижневого запасу продуктів.

У США вантажівки класифікуються за номінальною повною масою транспортного засобу (GVWR). Уряд ділить їх у вісім різних класів ваги. Йдеться не тільки про те, наскільки важким є сама вантажівка. Йдеться про граничне навантаження.

| Клас ваги GVWR |
| :— | :— |
| Клас 1 6 000 фунтів (2722 кг) |
| Клас 2 10 000 фунтів (4536 кг) |
| Клас 3 14 000 фунтів (6350 кг) |
| Клас 4 | 16 000 фунтів (7258 кг) |
| Клас 5 | 19 500 фунтів (8 845 кг) |
| Клас 6 | 26 000 фунтів (11 793 кг) |
| Клас 7 33 000 фунтів (14 969 кг) |
| Клас 8 >33 000 фунтів |

Міністерство транспорту групує ці дані у три категорії. Класи 1 та 2 відносяться до легкого класу. Класи з 3 по 5 – до середнього. Класи 6 та вище? Це тяжкий клас. Знання того, де ваша вантажівка знаходиться в цій ієрархії, дозволяє точно визначити, яку вантажопідйомність ви можете дозволити собі не перевищувати, щоб не пошкодити двигун і не анулювати гарантію.

«Знання того, до якої категорії належить ваша вантажівка, допоможе вам визначити, якої вантажопідйомності ви можете дозволити собі не перевищувати під час поїздок».

Вантажопідйомність легкових автомобілів

Ми рідко замислюємося про вантажопідйомність седана. Це здається неважливим. Сім’я, що збирається в поїздку автомобілем, не розраховує тиск на квадратний дюйм простору багажника. Вони перевіряють наявність сонцезахисного крему. Порівняно з пікапом, вантажопідйомність легкового автомобіля спочатку нижча. Фізика проста. Якщо ви завантажите щось досить важке, щоб перевищити межі вашого автомобіля, це швидше за все просто не поміститься на задньому сидінні. Контейнер визначає навантаження.

Але це не означає, що можна просто кидати туди все поспіль. Існують жорсткі обмеження. І їхнє ігнорування впливає на керованість. Це впливає на безпеку. Це впливає на комфорт поїздки, коли ви на півдорозі піднімаєтеся у гірський перевал.

Пасажири вважаються вантажем. Саме тут більшість людей роблять помилку. Вони бачать порожні сидіння і гадають: «вільний простір». Але це негаразд.

Виробники автомобілів закладають 150 фунтів (68 кілограмів) на особу для кожного посадкового місця. Це стандартне правило у галузі. Це не рекомендація. Це базовий рівень для структурної цілісності та налаштування підвіски.

Таким чином, якщо ваше заднє сидіння розраховане на трьох осіб, але зараз воно порожнє, у вас фактично є 450 фунтів (204 кілограми) вантажопідйомності для багажу. Це ще до того, як ви почнете враховувати вагу палива, яке зменшується в міру руху, або вага собаки в перенесенні. Як тільки ви заповните ці 450 фунтів багажем, автомобіль досягне своєї межі. Додати пасажира? Тепер ви перевищили проектні параметри. Все стає нестійким.

«Більшість автовиробників закладають 150 фунтів (68 кілограмів) на людину на кожне посадкове місце.»

Це має вирішальне значення. Воно пояснює, чому повністю завантажений компактний автомобіль поводиться інакше, ніж автомобіль із одним водієм. Підвіска стискається. Задня частина провисає. Передні шини втрачають зчеплення.

Позашляховик може перевозити набагато більше ваги, ніж стандартний автомобіль. Платформа інша. Рама міцніша. Але математика залишається тією ж.

На наступній сторінці ми розглянемо, як працює вантажопідйомність позашляховиків для цих транспортних засобів.

Люди люблять романтизувати позашляховики. Вони уявляють ідеальний гібрид: вантажопідйомність робочого пікапа, обернуту в комфорт розкішного седана. Ви отримуєте об’єм багажного відділення. Ви отримуєте три ряди сидінь. Ви можете перевозити пиломатеріали, не намокаючи. Але ця логіка “найкращого з обох світів” руйнується в той момент, коли ви починаєте завантажувати автомобіль.

Вантажопідйомність позашляховика знаходиться у дивній проміжній зоні. Вона перевищує те, що може витримати легковий автомобіль, але не має ситої утилітарності пікапа. Складання задніх сидінь справді створює величезний простір для негабаритного спорядження. Це зручно для кемпінгу чи переїзду. Але це не дає права поводитися з вашим кросовером як із вантажним поїздом.

Дах існує не просто так. На відміну від бортової вантажівки, позашляховик утримує тепло, повітря та вагу всередині обмеженого простору. Але проблема не у висоті штабелювання. Проблема у центрі тяжкості.

Позашляховики розташовані вище. Вони сильніше нахиляються. Коли ви перевантажуєте позашляховик, ви піднімаєте та зміщуєте центр ваги. Результат – ризик перекидання. Це проста фізика. Відчуття невразливості небезпечне. Виробники знають про це. Вони витратили роки на спроби зменшити небезпеку, пов’язану з автомобілями з високою посадкою.

Технології безпеки та федеральні вимоги

Страх споживачів стимулює інновації. Щоб боротися зі стигматизацією перекидання, автовиробники впровадили систему електронної стабілізації (ESC). Ця технологія утримує автомобіль у вертикальному положенні, коли він схильний до перевороту. Вона не ідеальна. Вона не порушує законів фізики. Вона просто бореться з ними активніше.

Законодавство було за технологією. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) втрутилася. Вони не просто просили ввічливо. Вони зобов’язали завдавати маркування.

З вересня 2004 року кожен автомобіль із максимальною дозволеною масою (GVWR) менше 10 000 фунтів повинен мати сертифікатну наклейку на стійці дверей. Ця наклейка не підлягає обговоренню. Вона вказує максимальну сукупну вагу всіх пасажирів та вантажу. Це юридична межа. Ігнорування цього правила – не просто погана практика. Це є юридична відповідальність.

Чи можна збільшити вантажопідйомність?

Ви можете подивитися на наклейку на стійці дверей і відчути себе обмеженим. У вас важка робота. У вас є важке обладнання. Вам його потрібно перевезти. Наклейка каже “ні”.

Чи можна оминути це обмеження? Чи можна розробити рішення?

На наступній сторінці ми докладно розберемо механіку збільшення граничних навантажень вашого автомобіля і те, чи справді доробки від сторонніх виробників допомагають або анулюють гарантію.

Ви знаєте ці цифри. Ви перевірили наклейку. Але що відбувається, коли ваше спорядження перевищує ліміт? Можливо, ви перевозите важкий вантаж на будівельний майданчик або плануєте подорож з масивним причепом. Заводська вантажопідйомність часто здається скоріше рекомендацією, ніж правилом. Чи можна її перевищити?

Виробники знають, що потреби водіїв виходять за межі специфікацій базових моделей. Саме тому вони пропонують буксирувальні пакети. Це не просто значки на бампері. Це спроектовані рішення для підвищення продуктивності та забезпечення необхідного обладнання для важких вантажів.

Вміст пакету залежить від бренду. Ford може включати додаток для буксирування та інтегрований контролер гальм. Chevy може запропонувати систему охолодження підвищеної потужності та покращену підвіску. Незалежно від виробника ці пакети зазвичай додають критично важливі компоненти. Ви часто знайдете важкий приймач буксирувальний, страхові ланцюги і виділену проводку причепа.

«Перевантаження транспортного засобу небезпечне. Вона шкодить вам, вашим пасажирам та іншим водіям на дорозі».

Але тут є каверза. Буксирувальний пакет покращує буксирування, але не обов’язково вантажопідйомність. Вантажопідйомність – це те, що ви перевозите всередині кабіни та кузова. Буксирування це те, що ви тягнете ззаду. Вони пов’язані, але це не одне й те саме. Якщо ви перевантажите свою вантажівку, ви ризикуєте катастрофічною відмовою. Ви можете проколоти шину. Ви можете втратити контроль на спуску. І якщо штатний поліцейський зафіксує перевищення ліміту, на вас чекають штрафи за небезпечне завантаження. Ніхто не хоче такого клопоту.

Якщо ви прагнете максимізувати вантажопідйомність, вам потрібно дивитися на конкретні марку і модель. Дані розбивають максимальну вантажопідйомність для різних моделей з 2006 по 2009 рік. Зверніть увагу, що багато люксових седанів і кросовери мають мінімальну вантажопідйомність через їх розподіл ваги.

Список вантажопідйомності

Для повного асортименту транспортних засобів можна переглядати за марками:
– Acura
– Audi
– BMW
– Buick
– Cadillac
– Chevrolet
– Chrysler
– Dodge
– Ford
– GMC
– Honda
– HUMMER
– Hyundai
– Infiniti
– Isuzu
– Jaguar
– Jeep
– Kia
– Land Rover
– Lexus
– Lincoln
– Mazda
– Mercedes-Benz
– Mercury
– MINI
– Mitsubishi
– Nissan
– Pontiac
– Porsche
– Saab
– Saturn
– Scion
– smart
– Subaru
– Suzuki
– Toyota
– Volkswagen
– Volvo

Вантажопідйомність Acura

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 MDX –
2006 RL
2006 RSX
2006 TL
2006 TSX
2007 MDX 1158
2007 RL
2007 RDX 870
2007 TL
2007 TSX 850
2008 MDX 1158
2008 RL
2008 RSX 870
2008 TL
2008 TSX 850
2009 MDX 1158
2009 RL
2009 RSX 870
2009 TSX 850

Додаткові характеристики Acura:
– Вантажопідйомність Acura GVWR
– Вантажопідйомність Acura GAWR
– Вантажопідйомність Acura GCWR
– Вантажопідйомність Acura Cargo Carrying Capacity
– Маса Acura Curb Weight
– Вантажопідйомність Acura Towing Capacity

Вантажопідйомність Audi

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 A3
2006 A4
2006 A6
2006 A8 1213
2006 S4
2006 TT 728
2007 A3
2007 A4
2007 A6
2007 A8
2007 Q7
2007 RS4
2007 S4
2007 S6
2007 S8 1213
2008 A3
2008 A4
2008 A5
2008 A6
2008 A8
2008 Q7
2008 R8
2008 RS4
2008 S4
2008 S5
2008 S6
2008 S8
2008 TT
2009 A3
2009 A4
2009 A5
2009 A8
2009 Q7
2009 R8
200

Вантажопідйомність Chevrolet

Показники вантажопідйомності Chevy розповідають історію важкої інженерної розробки. Silverado 3500 HD лідирує. Він може витримувати 5 169 фунтів у 2006 році. Ця ємність залишалася стабільною до 2009 року. На той час вона знизилася до 3873 фунтів. Моделі 2500 HD коливаються в районі 3600 фунтів. Моделі 1500 легші. Їхнє максимальне навантаження становить близько 1 913 фунтів у 2006 році.

Avalanche йде в тісному слідуванні за Silverado 1500. Він починається з 1387 фунтів в 2006 році. Знижується до 1 258 фунтів у 2007 році. Повертається до 1444 фунтів у 2008 році. Потім стабілізується на рівні 1333 фунтів у 2009 році.

Suburban перевозять більше ніж Tahoe. Suburban серії 2500 досягає 2 828 фунтів у 2006 році. До 2008 року він знижується до 2561 фунта. Tahoe слідує аналогічним шляхом. Він починається з 1522 фунтів. Стрибає до 1 835 фунтів у 2007 році. Залишається на цьому рівні до 2009 року.

Фургони Express – це робочі конячки. Модель 1500 тримає 2306 фунтів протягом усіх чотирьох років. Модель 2500 стрибає до 3262 фунтів у 2009 році. Модель 3500 досягає піку в 4 147 фунтів у 2009 році.

Компактні автомобілі, такі як Aveo та Cobalt, не мають зазначеної вантажопідйомності. HHR Panel та купе HHR тримають стабільні 900 фунтів з 2006 по 2009 рік. Colorado варіюється між 1 250 фунтами та 1 532 фунтами.

Вантажопідйомність Chrysler

Дані по вантажопідйомності Chrysler мізерні. Багато моделей показують прочерк. 300 і 300C немає зазначених лімітів у цьому наборі даних. Мінівен Town & Country – один із небагатьох із послідовними цифрами. Він знаходиться на рівні 1 200 фунтів у 2007 та 2008 роках. PT Cruiser починається з високої позначки у 1 907 фунтів у 2007 році. Знижується до 889 фунтів у 2008 році. Зникає до 2009 року.

Позашляховик Aspen тримає стабільні 1600 фунтів з 2007 по 2009 рік. Гібридна версія трохи знижується до 1500 фунтів. Мінівен Pacifica варіюється від 865 фунтів до 889 фунтів.

Вантажопідйомність Dodge

Dodge пропонує широкий діапазон варіантів вантажопідйомності. Ram 3500 – це звір. Він досягає 4 870 фунтів у 2008 році. Sprinter Wagon 2500 досягає 4 824 фунтів у 2006 році. Sprinter Van 3500 тримає 4 530 фунтів у 2008 та 2009 роках.

Ram 1500 зазнає значних змін. Він починається з 1 750 фунтів у 2006 та 2007 роках. Збільшується до 1 810 фунтів у 2008 році. Потім різко падає до 1490 фунтів в 2009 році. Ram 2500 залишається в районі 3100 фунтів до 3260 фунтів.

Durango та Dakota знаходяться в середині списку. Durango тримає 1 750 фунтів у 2006 та 2007 роках. Піднімається до 1 780 фунтів у 2008 та 2009 роках. Dakota починається з 1750 фунтів. Знижується до 1 630 фунтів у 2008 та 2009 роках. Nitro залишається постійним на рівні 1 150 фунтів з 2007 по 2009 рік.

Magnum та Charger тримають 1 270 фунтів протягом усіх років. Grand Caravan випадає зі списку до 2008 року.

Вантажопідйомність Ford

Фургони серії E від Ford – важкоатлети. E 350 Super Duty починається з 4 165 фунтів у 2006 році. Тримає 4 200 фунтів у 2007 році. Знижується до 4 110 фунтів у 2008 році. Закінчується на 4060 фунтах у 2009 році. F 450 бере естафету там, де закінчується E 350. Він вказує 6120 фунтів у 2008 році. Потім 3 900 фунтів у 2009 році.

F 150 починається з 1 640 фунтів у 2006 році. Піднімається до 1 650 фунтів у 2007 та 2008 роках. Потім стрибає до 3030 фунтів у 2009 році. Це величезний стрибок. F 250 залишається в районі 3 100 фунтів у 2006 та 2007 роках. Знижується до 3030 фунтів у 2008 році.

Explorer та Escape Hybrid підтримують постійні показники вантажопідйомності. Explorer тримає 1414 фунтів у 2006 році. Піднімається до 1 520 фунтів у 2007 та 2008 роках. Escape Hybrid залишається на рівні 1040 фунтів протягом усього часу. Ranger також залишається незмінним на рівні 1 260 фунтів.

Вантажопідйомність GMC

GMC дзеркально відбиває Chevrolet, але зі своїми особливостями. Sierra 3500 досягає 4 658 фунтів у 2006 році. Потім зникає до 2009 року. Він знову з’являється на рівні 4 812 фунтів. Sierra 2500 тримається в районі 3892 фунтів до 4058 фунтів.

Sierra 1500 починається з 1889 фунтів в 2006 році. Піднімається до 1 952 фунтів у 2007 році. Знижується до 1 947 фунтів у 2008 році. Закінчується на 1842 фунтах у 2009 році. Canyon починається з 1547 фунтів. Знижується до 1422 фунтів у 2009 році.

Yukon Hybrid відповідає вантажопідйомності Yukon. Він тримає 1 830 фунтів у 2008 та 2009 роках. Yukon XL варіюється від 1592 фунтів до 1731 фунта. Фургони Savana дзеркально відбивають Express. Модель 3500 тримає 4 147 фунтів протягом усіх років

Вантажопідйомність Honda

Лінійка Honda кінця 2000-х років розповідає історію двох різних інженерних філософій. Ridgeline виділявся вантажопідйомністю, орієнтованою на вантажівки, тоді як Odyssey та Pilot пропонували практичну утилітарність із високою місткістю. Більшість легкових автомобілів просто не вказували на конкретні цифри, мабуть, тому що їхнє призначення було суворо для поїздок на роботу, а не для перевезення вантажів.

У 2006 році Insight був єдиним седаном із зазначеною вантажопідйомністю 400 фунтів. Якщо вам потрібно було перевезти спорядження, Odyssey (1349 фунтів) та Ridgeline (1549 фунтів) були вибором за замовчуванням. Дані щодо Pilot за цей рік відсутні.

До 2007 року до них приєднався Fit, але його вантажопідйомність не вказана. Civic отримав конкретну цифру 385 фунтів. Pilot нарешті з’явився з показником 1322 фунтів, трохи не дотягуючи до 1349 фунтів у Odyssey. Ridgeline зберіг стабільні 1549 фунтів.

2008 не приніс серйозних змін. Civic залишився на рівні 385 фунтів. Element та Ridgeline зберегли свої рейтинги 675 фунтів та 1549 фунтів відповідно. Odyssey та Pilot продовжили свою серію з високою вантажопідйомністю.

У 2009 році Pilot і Odyssey залишилися на рівні 1322 фунтів і 1349 фунтів відповідно. Civic і Fit вийшли з набору даних, залишивши Pilot та Odyssey як основні перевізники в модельному ряді Honda.

«Якщо ви шукаєте моделі Honda з максимальною вантажопідйомністю того періоду, Ridgeline є явним лідером із показником 1549 фунтів».

Для отримання більш докладних характеристик див. посилання GVWR Honda та Вантажопідйомність Honda.

Вантажопідйомність HUMMER

HUMMER не грав дрібними масштабами. Навіть останніми роками перед тим, як GM зняв цей бренд з легкових автомобілів, моделі H2 та H3 були створені для перевезення важких вантажів. Вантажопідйомність H2 значно зросла в 2008 році, тоді як H3 зберіг надійну базу, яка трохи покращала до 2009 року.

H1 Alpha 2006 був звіром з показником вантажопідйомності 3087 фунтів. H3 починався з 1150 фунтів. Дані H2 за цей рік відсутні, ймовірно, через варіації комплектацій або протоколів тестування того часу.

У 2007 році H3 залишився на рівні 1150 фунтів. H2 залишається без вказівки у списку, що дивно враховуючи його розміри, але H3T дебютував у 2009 році з помірним показником 1090 фунтів.

Великий стрибок стався у 2008 році. Вантажопідйомність H2 зросла до 2200 фунтів. H3 залишився на рівні 1150 фунтів.

У 2009 році H3 трохи посилився, збільшивши показник до 1312 фунтів. H2 залишився потужним на рівні 2200 фунтів. H3T, що по суті є пікапам на базі H3, ніс 1090 фунтів.

«Вантажопідйомність HUMMER H2 2008 року в 2200 фунтів є одним із найвищих показників у категорії середньорозмірних позашляховиків того часу».

Дивіться GVWR HUMMER та Споряджена маса HUMMER для отримання більш технічних деталей.

Вантажопідйомність Hyundai

Дані Hyundai початку 2000-х років для легкових автомобілів мізерні. Більшість седанів, таких як Elantra, Sonata та Azera, не мають зазначеної вантажопідйомності у цих записах. Фокус був явно зроблений на позашляховиках та мінівенах для завдань із перевезення вантажів.

Лінійка 2006–2008 років для Accent, Azera, Elantra, Santa Fe, Sonata, Tiburon та Tucson не містить даних. Veracruz та Entourage також не мають цифр.

У 2009 році з’явився Genesis, але знову ж таки вантажопідйомність не вказана. Схоже Hyundai просто не публікував ці цифри для своїх легкових автомобілів у цей період, залишаючи ентузіастам можливість розрахувати їх на основі GVWR мінус споряджена маса, якщо їм дійсно потрібно було це знати.

«Чому дані про вантажопідйомність Hyundai для седанів відсутні? Ймовірно, тому, що різниця між спорядженою масою та GVWR була невеликою, залишаючи мало місця для вантажу у їх компактних конструкціях».

Перевірте GCWR Hyundai та Вантажопідйомність Hyundai для отримання додаткової інформації.

Вантажопідйомність Infiniti

Пропозиції Infiniti у сегменті люкс мали різну вантажопідйомність, часто обмежену складністю їх розкішних функцій та великими моторними відсіками. Серії FX та QX56 були робочими конячками. Серії M та G були легшими для перевезення.

У 2006 році QX56 лідирував із показником 1440 фунтів. FX35 та FX45 пропонували 1183 фунти та 1091 фунт відповідно. G35 був обмежений 886 фунтів, а Q45 становив 979 фунтів. Дані серії M відсутні.

У 2007 році FX35 та FX45 залишилися на рівні 1183 фунта та 1091 фунта відповідно. Дані QX56 відсутні. G35 вийшов зі списку.

У 2008 році з’явилися EX35 та G37. FX35 залишився на рівні 1183 фунти. G35 не було вказано. M35 та M45 з’явилися з показниками 996 фунтів та 1010 фунт відповідно. QX56 виріс до 1553 фунтів.

У 2009 році FX35 трохи збільшився до 1213 фунтів. FX50 приєднався із показником 1185 фунтів. QX56 зберіг високий рейтинг 1553 фунта.

«Вантажопідйомність Infiniti QX56 2009 року в 1553 фунти робить її однією з найкращих вантажівок у своєму класі серед автомобілів класу люкс».

Для отримання додаткової інформації дивіться GAWR Infiniti та Вантажопідйомність Infiniti.

Вантажопідйомність Isuzu

Isuzu дотримувався своїх позицій з Ascender та вантажівками серії i. Ascender був послідовним, тоді як серія i демонструвала деякі коливання вантажопідйомності у міру еволюції моделей.

2006: Ascender ніс 1133 фунти. i-280 був основним перевізником із показником 1532 фунти. i-350 складав 1190 фунтів.

2007 рік: Ascender залишився на рівні 1133 фунти. i-290 зберіг свій рейтинг у 1532 фунти. i-370 трохи покращився до 1516 фунтів.

2008: Ascender залишився на рівні 1133 фунти. i-290 трохи впав до 1512 фунтів. i-370 постраждав, впавши до 1260 фунтів.

Дані за 2009 рік для Isuzu не вказано, що збігається із зниженням присутності бренду на ринку легкових автомобілів США.

«Чи актуальна сьогодні вантажопідйомність Isuzu i-280? Її рейтинг у 1532 фунтах був конкурентоспроможним для середньорозмірного пікапа у 2006 році».

Перевірте GVWR Isuzu та GCWR Isuzu.

Вантажопідйомність Jaguar

Розкішні седани та купе Jaguar мали напрочуд низькі рейтинги вантажопідйомності, часто нижче 1000 фунтів. Це відбиває їх фокус на комфорті їзди та важкої конструкції шасі, а не на утилітарності. X-Type був винятком із вищою місткістю.

2006 рік: X-Type лідирував із показником 1058 фунтів. S-Type, XJ8, XJR, XK8 і XKR даних немає.

2007 рік: X-Type залишився на рівні 1058 фунтів. Дані XK і XKR відсутні.

2008 рік: X-Type залишився на рівні 1058 фунтів. XK з’явився із показником 815 фунтів. XKR упав до 772 фунтів.

2009 рік: Дані щодо XF відсутні. XKR залишився на рівні 772 фунти. XK Coupe трохи покращав до 815 фунтів.

«Чому вантажопідйомність Jaguar XK8 така низька? Розкішні спортивні автомобілі пріоритизують розподіл ваги та матеріали, залишаючи менше місця для вантажу».

Дивіться Споряджена маса Jaguar та Вантажопідйомність Jaguar.

Вантажопідйомність Jeep

Вантажівки та позашляховики Jeep були спроектовані для утилітарних завдань, і цифри вантажопідйомності це відображають. Commander та Grand Cherokee пропонували значну місткість, в той час як Wrangler, незважаючи на свої позашляхові здібності, мав скромніші рейтинги.

2006: Commander лідирував з показником 1620 фунтів. Liberty мав 1150 фунтів. Grand Cherokee складав 1100 фунтів. Wrangler був на рівні 800 фунтів.

2007: Commander впав до 1310 фунтів. Compass з’явився із показником 925 фунтів. Grand Cherokee покращився до 1050 фунтів. Liberty залишився на рівні 1150 фунтів. Wrangler збільшився до 1000 фунтів. Дані щодо Patriot відсутні.

2008: Commander стабілізувався на рівні 1300 фунтів. Compass залишився на рівні 925 фунтів. Grand Cherokee виріс

Вантажопідйомність – це не просто цифра у специфікації. Це різниця між перевезенням повного навантаження гравію та пробоєм заднього амортизатора. Це вага вас, ваших пасажирів та вашого спорядження всередині автомобіля. Якщо ви помилитеся, ви не просто перевищите навантаження; ви компрометуєте керованість, гальмування та термін служби підвіски. Дані нижче охоплюють максимальну вантажопідйомність 2006-2009 років для широкого спектру марок і моделей, від економічних седанів до вантажівок підвищеної вантажопідйомності.

Вантажопідйомність Mazda

Mazda зберігала лінійку своїх пікапів незмінною протягом кількох років. Пікапи серії B були робочими конячками, але не чекайте від них розкоші. Модель B3000 могла витримувати більше навантаження, ніж її побратими B2300 і B4000. Якщо ви керували MazdaSpeed6, ви знали, що продуктивність досягається ціною простору для вантажу.

2006
– B2300: 1260 фунтів
– B3000: 1680 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– Mazda5: 1239 фунтів
– Mazda6: 1319 фунтів
– MazdaSpeed6: 963 фунти
– MPV: 1506 фунтів
– MX-5: 637 фунтів
– RX-8: 779 фунтів
– Tribute: 988 фунтів

2007
– B2300: 1260 фунтів
– B3000: 1680 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– CX-9: 1493 фунти
– Mazda5: 1239 фунтів
– Mazda6: 1080 фунтів
– MazdaSpeed6: 963 фунти
– MX-5: 637 фунтів
– RX-8: 765 фунтів

2008
– B2300: 1260 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– Mazda5: 1191 фунт
– Mazda6: 1087 фунтів
– MX-5: 633 фунти
– RX-8: 765 фунтів
– Tribute: 1057 фунтів
– Tribute Hybrid: 1083 фунти

2009
– B2300: 1200 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– Mazda5: 1191 фунт
– Mazda6: 1082 фунти
– RX-8: 754 фунти

Примітка: Для деяких моделей Mazda, таких як Mazda3 та CX-7, у вихідних даних за ці роки не було вказано значення вантажопідйомності.

Вантажопідйомність Mercedes-Benz

Німецька інженерія зазвичай означає точність, але в середині 2000-х років вантажопідйомність сильно змінювалася. R-Class був сімейним мінівеном, який справді міг перевозити людей та їх спорядження. SLR McLaren? Зовсім ні. Це був суперкар, а не вантажівка. Позашляховики серії ML були «хлібом з олією» для сімей, які потребували багато місця.

2006
– ML350: 1616 фунтів
– ML500: 1496 фунтів
– R-Class: 2000 фунтів

2007
– E-Class: 1157 фунтів
– G500: 1289 фунтів
– GL320: 1086 фунтів
– GL450: 1620 фунтів
– ML350: 1635 фунтів
– ML320: 1422 фунти
– ML500: 1620 фунтів
– ML63 AMG: 1257 фунтів
– R-Class: 1635 фунтів
– SLR McLaren: 626 фунтів

2008
– E-Class: 1157 фунтів
– G500: 1764 фунти
– G55: 1433 фунти
– GL450: 1620 фунтів
– GL550: 1620 фунтів
– ML320: 1422 фунти
– ML350: 1635 фунтів
– ML550: 1620 фунтів
– SLR McLaren: 342 фунти

2009
– E-Class: 1157 фунтів
– GL450: 1620 фунтів
– GL550: 1620 фунтів
– ML350: 1635 фунтів
– ML320: 1422 фунти
– ML550: 1620 фунтів
– ML63 AMG: 1300 фунтів
– R-Class: 1365 фунтів

Вантажопідйомність Mercury

Mercury, по суті, була Ford з іншою емблемою. Mountaineer поділяв платформу із Ford Explorer. Mariner був компактним позашляховиком, який пожертвував частиною вантажопідйомності заради ефективності. До 2008 року модельний ряд скорочувався. Sable та Milan не фігурували у списках вантажопідйомності, ймовірно, через низький попит чи відсутність даних.

2006
– Mariner: 1075 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Monterey: 1320 фунтів
– Mountaineer: 1549 фунтів

2007
– Mariner: 1075 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Monterey: 1320 фунтів
– Mountaineer: 1443 фунти

2008
– Mariner: 1059 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Mountaineer: 1443 фунти

2009
– Mariner: 1059 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Mountaineer: 1443 фунти

Вантажопідйомність MINI

У середині 2000-х MINI робив ставку на стиль, а не на практичність. Показники вантажопідйомності були обмеженими. Ви не могли перевозити продукти та трьох дорослих у кабріолеті Cooper та чекати плавної їзди. Варіанти John Cooper Works мали ті ж обмеження щодо вантажопідйомності, що й їх стандартні аналоги, але, ймовірно, вам не слід перевіряти підвіску на міцність.

2006
– Cooper Convertible: 771 фунт
– Cooper Hardtop: 816 фунтів

2007
– Cooper Convertible: 771 фунт
– Cooper Hardtop: 816 фунтів

2008
– Cooper Clubman: 816 фунтів
– Cooper Convertible: 771 фунт
– Cooper Hardtop: 816 фунтів

2009
– John Cooper Works Hardtop: 816 фунтів
– John Cooper Works Clubman: 816 фунтів

Вантажопідйомність Mitsubishi

Mitsubishi мала успішний період із моделями Outlander та Raider. Raider, перейменований Dodge Dakota, був корем вантажопідйомності у цьому списку. Якщо вам потрібно було перевозити вантаж, ви купували Raider. Eclipse був спортивним купом

Вантажопідйомність Saturn

Останні роки існування бренду Saturn були хаотичними. Марка зникла в 2010 році, але дані за 2006-2009 роки, як і раніше, важливі для тих, хто розглядає купівлю автомобілів з пробігом. Показники вантажопідйомності Saturn в основному скромні, що відображає особливості їхньої несучої конструкції кузова.

У 2006 році мінівен Saturn Relay лідирував з показником 1350 фунтів. Кросовер VUE забезпечував вантажопідйомність 1331 фунт. Седан Ion? Нуль. Він був призначений перевезення вантажів.

У 2007 році з’явився Aura. Версія із бензиновим двигуном забезпечувала вантажопідйомність 1009 фунтів. Для гібридної версії дані не вказані, ймовірно, через велику вагу батарей. Модель Outlook (фактично Buick Enclave) стала робочою конячкою з показником 1678 фунтів. VUE Hybrid перевершив базову модель, досягнувши 1511 фунтів.

2008 року показники знизилися. VUE впав до 1000 фунтів. Гібридна версія знизилася до 1111 фунтів. Хетчбек Astra забезпечив 893 фунти. Outlook зберіг стабільний показник 1678 фунтів.

2009 став кінцем епохи. Outlook видав 1709 фунтів. Гібридні версії VUE залишилися на рівні 1111 фунтів. Базова версія VUE становила 1000 фунтів. Для родстера Sky вантажопідйомність не вказана. Чому? Ймовірно, тому що розміщення важкого вантажу у невеликому родстері все одно погіршить керованість.

“Якщо ви перевозите спорядження в Outlook 2009, у вас найкращий шанс не перевищити ліміт.”

Вантажопідйомність Scion

Scion продавав не просто автомобілі; вони продавали спосіб життя. Вантажопідйомність Scion загалом низька, оскільки це були невеликі та легкі машини.

Дані за 2006–2009 роки мізерні. Купе tC, хетчбек xA, квадратний хетчбек xB та субкомпакт xD у стандартних таблицях показують нульову вантажопідйомність. Це не означає нульову кількість людей. Це означає, що вантажна вантажопідйомність стає зневажливо малою, якщо врахувати вагу водія і собаки.

tC – це купе. Ви не возитимете меблі на задньому сидінні. xB має квадратну форму. Виглядає так, ніби може перевезти холодильник. Не може. Вага порожнього автомобіля з’їдає весь ліміт.

Якщо ви купуєте вживаний Scion для перевезення коробок, ви боретеся із законами фізики. Вантажопідйомність Scion для цих моделей фактично відсутня для важких предметів. Тримайте вагу легким.

Вантажопідйомність smart

Вантажопідйомність smart крихітна. У цьому є сенс. smart fortwo – це міський автомобіль.

У 2008 році “fortwo” забезпечував вантажопідйомність 463 фунти. Це звучить багато, доки ви не зрозумієте, що один дорослий чоловік важить 180 фунтів. У вас залишається 283 фунти на пасажира і вантаж. Двоє людей в автомобілі smart? Ви займаєте 60% місткості просто сидячи там.

Показники вантажопідйомності smart підтверджують те, що знає кожен, хто їздив у такому автомобілі: ця машина призначена для одного або двох дуже легких людей з дуже маленькими сумками. Не намагайтеся переїжджати у fortwo. Ви зламаєте підвіску.

Вантажопідйомність Subaru

Subaru створювали автомобілі для поганої погоди, а не для перевезення вантажів. Вантажопідйомність Subaru сильно варіюється в залежності від моделі.

B9 Tribeca був розкішним кросовером. У 2006 та 2007 роках він забезпечував вантажопідйомність 1560 фунтів. До 2008 року Tribeca впав до 660 фунтів. Чому? Можливо, вага збільшилася через елементи безпеки. Або, можливо, двигун став важчим. Падіння було різким.

Пікап Baja (2006) мав вантажопідйомність 1070 фунтів. Невеликий вантажний майданчик. Невелика вантажопідйомність.

Outback тут є королем. 2006: 1245 фунтів. 2007: 995 фунтів. 2008: 1085 фунтів. 2009: 1078 фунтів. Універсал Legacy аналогічний. 2006: 1300 фунтів. 2007: 1290 фунтів. 2008-2009: ~1055 фунтів.

Forester покращив показники у 2009 році. 2006: 1060 фунтів. 2007: 1010 фунтів. 2008: 1010 фунтів. 2009: 1230 фунтів. Стрибок більш ніж 200 фунтів. Subaru щось виправили.

WRX та STI — це спортивні автомобілі. Impreza WRX STI 2006 року: 794 фунти. 2008: 1080 фунтів. Показники 2008 року здаються високими для автомобіля, створеного для гонок, але, можливо, в 2006 році в цифру було включено більш важке внутрішнє оздоблення, яке було видалено в пізнішій моделі.

“Перевіряйте конкретну комплектацію. Завантажений Outback версії Touring має меншу вантажопідйомність, ніж базовий Legacy.”

Вантажопідйомність Suzuki

Suzuki була незвичайною компанією. Вони виготовляли маленькі автомобілі та великі позашляховики. Вантажопідйомність Suzuki відображає цей поділ.

XL7 був великим автомобілем. 2006: 1168 фунтів. 2007: 1626 фунтів. 2008: 1626 фунтів. Стрибок у 2007 році був величезним. Вони втратили вагу? Чи показник 2006 року був консервативним? Показник 2008 року залишився стабільним.

Grand Vitara послідовний. 2006: 1175 фунтів. 2008: 1178 фунтів. 2009: не вказано. Forenza та Reno — маленькі автомобілі. ~926-981 фунтів.

SX4 також невеликий. 2008: 893 фунти. 2009: 893 фунти.

Equator (2009) не мав зазначеної вантажопідйомності. То був Ford Escape під іншим брендом. Можна було б очікувати найкращих характеристик. Натомість — тиша.

Вантажопідйомність Toyota

Toyota славиться надійністю. Показники вантажопідйомності Toyota відбивають міцні рами.

Пікап Tundra – це звір. 2006: 1835 фунтів. 2007: 1470 фунтів. 2008: 1470 фунтів. 2009: 1540 для Tacoma, але дані Tundra в цій таблиці закінчуються на 2008 рік. Зачекайте, 2009 Tacoma – 1540. Падіння Tundra з 2006 по 2007 викликає підозри. З 1835 до 1470. Чи значно збільшилася вага порожнього автомобіля через елементи безпеки?

4Runner стабільний. 1285 фунтів із 2006 по 2009 рік. Надійно.

Highlander – це вантажівка для перевезення речей. 2006: 1840 фунтів. 2007: 1844 фунти. 2008: 1821 фунт. 2009: 1821 фунт. Гібридна версія Highlander падає до 1605 фунтів (2006–2007) та 1427 фунтів (2008–2009). Вага батарей вбиває вантажопідйомність.

Land Cruiser важкий, але потужний. 2006: 1500 фунтів. 2008: 1585 фунтів. 2009: 1585 фунтів. Він став сильнішим.

Camry – це седан. 2006: 1059 фунтів. 2009: 1113 фунтів. Невеликі покращення.